Menu Zamknij

Pomysł na ciekawy prezent

Na witrynie www karykatury możemy odnaleźć dużo ciekawych pomysłów na zrobienie komuś ciekawego prezentu. W zakładce Prezent Na możemy przeczytać krótką zachętę do zakupu karykatury bądź portretu. Jest również podana lista świąt religijnych, społecznościowych, państwowych i zawodowych. Święta, które dotyczą bliskiej rodziny albo znajomych wypisane są grubszą czcionką. Pod tą listą mamy możliwość zapoznać się z niektórymi dziełami: są one podpisane. Mamy także podzielone podkategorie zaczynając od prezentu dla chłopaka, poprzez prezent ekskluzywny, na prezencie dla wojskowego kończąc. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na stronie karykatury można znaleźć projekt na intrygujący prezent. Firma ta trudni się tworzeniem wszelkich rodzajów karykatur, portretów, fotografii jak i grafiki komputerowej. Na witrynie Pracowni karykatury Art możemy odnaleźć wiadomości o technikach wykonywania prac, cenach ale też mamy możliwość zaznajomić się z wykonanymi już wcześniej zleceniami. Witryna jest przejrzysta i czytelna, więc każdy bez problemu odnajdzie to czego poszukuje. Działy są wyraźnie opisane. Podane mamy wszelkie dane potrzebne zarówno do zrobienia zlecenia np. rysunku jak i zapłacenia za dzieło.

Pracownia karykatury Art oferuje portrety, karykatury i obrazy, które są nie tylko rewelacyjnym pomysłem na prezent, ale również na udekorowanie swojego własnego mieszkania. Na stronie www pracowni pod linkiem karykatury można znaleźć zrobione karykatury w kolorze lub jedynie w czarno – białych kolorach, a także namalowane portrety czy też zdjęcia. Bez trudu na witrynie tej można zamówić wykonanie portretu ze zdjęcia lub też karykatury. Dużo ludzi korzysta również z kalendarza świąt zamieszczonego na witrynie, żeby w konkretnym czasie dać komuś z rodziny podarunek. Wszelkie pytania można zadawać na podany adres e-mail w zakładce Kontakt.